19 Ağustos 2019 Pazartesi

İYİ Parti basın mensupları ile bir araya geldi

iyi-parti-basin-mensuplari-ile-bir-araya-geldi

İYİ Parti Uşak İl Teşkilatı Uşak’ta görev yapan basın mensupları ile düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.
10 Mart 2018 Cumartesi 10:28

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Avukat Ali Kurt, İYİ Parti olarak basının partilerinin haberlerine yeterince yer vermediğinden yakındı. Kurt, 11 Mart Pazar günü 1. Olağan İl Kongresi’ni gerçekleştireceklerini belirterek tüm Uşak halkını kongrelerine davet etti.

“İYİ PARTİ OLARAK CİDDİ BİR MARUZA KALIYORUZ”

İYİ Parti Uşak İl ve Merkez İlçe teşkilatları düzenledikleri kahvaltıda, Uşak’ta görev yapan yerel basın mensupları ilebir araya geldi.

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ali Kurt, “Bu kahvaltıyı tertip etmemizden maksat, siz değerli basın mensupları ile ie söyleşi yapma ve fikir alış verişinde bulunmaktır. Sizin mesleğinizin cilvesi de bu işte. Kahvaltıya geldiniz. Ama basın mensubu olarak yine görevinizi yapıyorsunuz. Katılımızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim” dedi.Kurt, “Basın gerçekten çok önemliymiş. Bunu geçmiş siyasi yaşamımızdan biliyoruz. Bizler İYİ Parti olarak maalesef bası tarafından ciddi bir sansüre maruz kalıyoruz. Biz bütün faaliyetlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birileri gibi siz basın mensupları için devlet kaynaklarından ciddi bir bütçe ayıramıyoruz. Buna rağmen nezaket gösterip katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra sık sık görüşmeyi arzuluyoruz. Mart’ın ilk haftası olması nedeniyle, bir cesurlar ve kadınlar hareketi olan İYİ Parti olarak, “8 Mart Kadınlar Günü” nü kutlarız. Bu anlamlı ve güzel günün tüm kadınlarımıza iyilikle, güzellikler ve bereketler getirmesini diliyorum” ifadesini kullandı.

Uşak’ta bütün ilçelerde kongrelerini tamamladıklarını belirten Kurt, “Allah kısmet ederse 11 Mart Pazar Günü İstanbul 1 Nolu Düğün Salonu’nda İYİ Parti 1. Olağan İl Kongresini gerçekleştirip,  1 Nisan’da yapılacak büyük kongreye yetişeceğiz. Tüm Uşak halkını kongremize davet ediyorum” dedi.

“İYİ PARTİ CESURLARIN VE KADINLARIN HAREKETİDİR”

İYİ Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Ayşegül Obalı da önümüzdeki Perşembe günü “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” olduğunu hatırlatarak, o gün başta kadın gazetecilerin ziyareti başta olmak üzere çeşitli etkinlikler gerçekleştireceklerini belirtti.

Obalı, “Hepinizin bildiği gibi İYİ Parti Genel Başkanımız da bir kadındır. Genel merkezimizin tüm kademlerinde çok sayıda kadın görev almıştır. Uşak teşkilatlarımızın her kademesinde de çok sayıda kadın görev almaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi; İYİ Parti cesurlar ve kadınlar hareketidir.

Ancak birkaç gün anne ve eş olan 8 kadınımızın yüreğine ve evine ateş düşmüştür. Şehitlerimize Allah’tan rahmet başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere tüm ulusumuza baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Gazilerimize de acil şifalar dilerim” şeklinde konuştu.

Obalı daha sonra kahvaltıya katılan tek kadın gazeteci olan Elif Şentürk’e çiçek vererek” Dünya Kadınlar Günü” nü kutladı.


 

                                                                    HABER / SALİH KILINÇHaber okunma sayısı: 397

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Başkan Cahan’dan 30 Ağustos Mesajı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir açıklama yayınladı.

Belediye sporcularından Türkiye Şampiyonluğu

Uşak Belediye sporcuları Kayseri’de düzenlenen Brezilian ju-jitsu müsabakalarına gönderdiği iki sporcusu ile

2023 İÇİN BİRLİK ve BERABERLİK

Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu Başbakanlığında kurulan

Başkan Cahan’dan Davutoğlu’na Tebrik Mesajı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongre’de genel başkan seçilen Başbakan Ahmet

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi neticesinde kazanılan 30 Ağustos Zaferi Türk milletinin en

UŞAK EĞİTİM BİR-SEN VOLEYBOL TURNUVASI

Turnuva Orhan Dengiz spor salonunda Yapağılar-Muharremşah okulları müsabakasıyla başladı.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

UŞAK - HAVA DURUMU

USAK