Ege Sektör Gazetesi – UŞAK

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ, 21 KASIM SALI GÜNÜ  UŞAK’TA TEMASLARDA BULUNACAK

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ, 21 KASIM SALI GÜNÜ  UŞAK’TA TEMASLARDA BULUNACAK
19 Kasım 2023 - 20:23

Uşak’a gerçekleştireceği ziyaret kapsamında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin 21 Kasım Salı günü gerçekleştireceği program belli oldu. Bakan, şehirde çeşitli temas ve incelemelerde bulunacak.

Uşak Belediyesini Ziyareti (10.30 – 11.00)

Bakan Mehmet Özhaseki, Uşak Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve yönetimiyle bir araya gelecek. Şehirde yürütülen çevre ve şehircilik projelerini değerlendirecek, belediye çalışmaları hakkında bilgi alacak.

Kentsel Dönüşüm (11.00 – 11.30)

Çarşı Uşak Proje Alanı’nda gerçekleşecek olan kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyecek olan Bakan, projenin ilerleme durumu hakkında yetkililerden bilgi alacak. Sürdürülebilir kentsel dönüşümün önemine vurgu yapması bekleniyor.

İl Başkanlığı Ziyareti (11.30 – 12.00)

Ardından Bakan Özhaseki, siyasi temaslarda bulunmak üzere Ak parti Uşak İl Başkanlığı’nı ziyaret edecek. Ak parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ve yönetimle birlikte güncel konularda görüş alışverişinde bulunacak.

Valilik Ziyareti (12.00 – 13.00)

Uşak Valiliği’ni ziyaret ederek Uşak Valisi Dr.Turan Ergün ile bir araya gelecek olan Bakan Özhaseki, şehirdeki çevre ve iklimle ilgili konuların yanı sıra genel şehir gelişimi üzerine değerlendirmelerde bulunacak.

Millet Bahçesi Programı (13.00 – 14.00)

Günün son etkinliği olarak Millet Bahçesi’nde gerçekleşecek programda Bakan Özhaseki, Millet Bahçesi’nin temel atma törenine katılacak, fidan dikim etkinliğine öncülük edecek ve Ismet Paşa Caddesi’nin açılışını gerçekleştirecek.

Bakan Özhaseki’nin Uşak ziyareti, şehirdeki çevresel ve şehircilikle ilgili gelişmeleri yakından takip etmesi, projelerin ilerlemesini değerlendirmesi ve vatandaşlarla bir araya gelmesi açısından önem taşıyor.

10 KASIM

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız