Ege Sektör Gazetesi – UŞAK

ÖZHASEKİ, UŞAK’TA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİNDE PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

ÖZHASEKİ, UŞAK’TA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİNDE PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ
21 Kasım 2023 - 18:01

Uşak’ta gerçekleşen bir etkinlik kapsamında, AK Parti’nin önde gelen isimlerinden Mehmet Özhaseki, Uşak AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Toplantıya AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve birçok davetli katıldı.

Ziyaretin açılış konuşmasını AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar gerçekleştirdi. Parti binasında yapılan açılış konuşmasında Yaşar, partililere hitap ederek, AK Parti’nin başarılarına vurgu yaptı.

Ardından söz alan Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Refah Partisi İstanbul İl Başkanı olduğu dönemde tanıştığını belirtti. Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde belediyecilikte çığır açtığını ifade eden Özhaseki, AK Parti iktidarının 21 yılda birçok önemli projeyi hayata geçirdiğini vurguladı.

Özhaseki, konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Şu anda arkamızda bir ekran olsa ve her bir yapılan proje tek tek geçmeye başlasa, emin olun 24 saati doldurur. Bütün AK Parti ailesi, lütfen başınızı dik tutun arkadaşlar. Bizim alnımız açık, çok iş yaptık. Hükümet etme noktasında elbette bizden önce de hükümetler gelmişti. 80 yıl boyunca, Cumhuriyet tarihi boyunca gelen, iyi iş yapan, öbür tarafa göçen, rahmetlik olan herkese Allah’tan rahmet diliyoruz. Hiç de kötü bir şey söylemeyiz, ama şunu herkes bilsin ki, bizim 20 yıllık bu iktidarımız döneminde geçmiş 80 yılda ne yapılmışsa, emin olun hepsinin birkaç misli de iş yaptık.”

Toplantı, Özhaseki’nin bu değerlendirmelerinin ardından devam etti. Ak Parti üyeleri ve davetliler, bir araya gelerek partinin geleceğine dair görüş alışverişinde bulundu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
10 KASIM

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız