Ege Sektör Gazetesi – UŞAK

UŞAK KARMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİNDEN SANAYİCİLERE BÜYÜK İCRAATLAR SUNULDU

UŞAK KARMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİNDEN SANAYİCİLERE BÜYÜK İCRAATLAR SUNULDU
19 Kasım 2023 - 11:09

Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği etkili faaliyetler ve önümüzdeki dönemde planlanan çalışmalar hakkında sanayicilere bilgi vermek amacıyla önemli bir istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın da katılımıyla yoğun bir ilgi gösterildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Güngör, gerçekleştirdiği sunumda, bölgenin mali tablosunda önemli iyileşmeler sağlandığını belirtti. Güngör, “Göreve geldiğimizden bu yana yaklaşık 30 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik. Ayrıca, çevre duyarlılığımızı göstererek sanayi atıklarının etkin bir şekilde bertarafını sağladık” dedi.

Başkan Güngör, önümüzdeki 6-9 ay içinde bölgede gerçekleştirilmesi planlanan 100 milyon TL’lik yeni yatırımları da paylaşarak sanayicilerin görüşlerine başvurdu. Toplantıya katılan sanayiciler, Yönetim Kurulu’nun kısa sürede ortaya koyduğu başarılar için teşekkür ederken, bölgenin geleceği adına yapılan planlamalara olumlu bir şekilde yaklaştıklarını ifade ettiler.

Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, sanayicilerle olan bu istişare toplantısının bundan sonra da düzenli aralıklarla gerçekleştirileceğini belirtti. Bölgedeki işbirliğinin güçlenerek devam etmesi ve sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda adımlar atılması konularında kararlı olduklarını vurguladı.

10 KASIM

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız